PO Box 16122 Collins Street West
Mon - Sat: 8:00 am to 7:00 pm

Energetický náramek z limitované edice DAKAR 2018 pro Lukáše Kvapila

Home - Novinky - Energetický náramek z limitované edice DAKAR 2018 pro Lukáše Kvapila

Energetický náramek z limitované edice DAKAR 2018 pro Lukáše Kvapila

  • Publikováno: 6.12.2017
  • Rubrika: Novinky

Energetický náramek z limitované edice DAKAR 2018 má svůj příběh a byl vyroben na ochranu Lukáše a jeho týmu. Jsou zde použity silné energetické minerály s těmito účinky:

LÁVA – dokáže předat Tvému tělu pozitivní energii a naopak negativní odčerpat. Reguluje množství tekutin a buněčný metabolismus. Působí proti stresu a depresím, dodává sebedůvěru, ochraňuje před špatnými vlivy a aktivuje logické myšlení.

BRONZIT – v Tobě probouzí odvahu, laskavost a usnadňuje přemýšlet dopředu. Zmírňuje svalové napětí, bolest a křeče, odstraňuje únavu, podporuje činnost srdce, ledvin a výrazně pomáhá při dehydrataci. Podporuje rychlé rozhodování. Pomáhá překonat neklid způsobený emočním i fyzickým vypětím. Bronzit je významný pomocník při dlouhodobém stresu. Je to kámen vnitřního míru a služby – ukazuje hodnotu pomoci.

MODRÝ AFRICKÝ HOWLITE – v náramku symbolizuje vodu, kterou budeš na cestě tolik potřebovat. Přispívá k dobrému stavu kostí a měkkých tkání, posiluje paměť. Učí trpělivosti a současně potlačuje vztek společně s jakoukoli zlostí mířenou proti Tobě kýmkoli jiným. Posiluje kladné povahové rysy.

HEMATIT – symbol křížku, ochrany a zároveň propast kolem nedostatku vody, která Tě čeká. Podporuje oběhový systém, ledviny a čistí krev. Léčí křeče v nohou, pomáhá rovnat záda a příznivě působí při zlomeninách.

 

Náramek nosíš na pravém zápěstí a nikdy nedáváš zkoušet jinám osobám.

 

Vrať se v pořádku domů a nezapomeň, že víra začíná a končí ve Tvé hlavě.

 

S láskou,

2bears Jewellery